O nás

Jablotron FUTURA 

Jsme certifikovaným montážním partnerem značky JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY nabízející produkty Furuta - rekuperační jednotka s možností modulu CoolBreeze, elektrokotel Volta nebo plynový kotel Aura.

Hledáte někoho, kdo Vám pomůže s výběrem, projektem i samotnou instalací rekuperační jednotky? Volejte nás a my se o to postaráme.  

Jablotron JA100

Jsme certifikovaným montážním partnerem značky Jablotron na alarmovou řadu Jablotron 100. Neváhejte nás kontaktovat pro konkrétní nabídku instalace do bytu, domu, kanceláří, skladů, zabezpečení chat, chalup či rekreačních objektů. Provádíme pravidelné roční revize alarmů.

Provádíme také přestavby, opravy vašeho starého alarmu prakticky jakékoli značky. Pokud již alarm máte, ale "zlobí", potřebujete servis nebo doplnění, rádi se na to "podíváme". Nabízíme také rozšíření alarmů o napojení na funkce chytrého domu, ovládání topení, světel, garážových vrat, čtečky otisku prstu, hlídání seniorů a tak dále.

Instalace IP kamer včetně záznamu nebo kamery k systému Jablotron? U nás žádný problém. V dnešní době je stále častější, že zákazník volí kombinaci alarmu s video verifikací, jak se tomu nyní říká. Má to logicky několik výhod. V případě poplachu (nebo i mimo poplach) můžete kontrolovat co se děje. A když už se něco děje, podíváte se i zpětně, co přesně se stalo.

Motor home - obytné vozy

Provádíme instalace alarmů, zabezpečení pro obytné vozy a karavany. Plynové alarmy na detekci úniku plynu propan butan či detekci vstříknutí uspávacího plynu lupičem. Dále montujeme navigace pro obytné vozy i s databází Stellplatze či kempingových míst Zenec, Xzent a samozřejmě také couvacích kamer a anténních systémů jak FM tak nové DAB+. Instalace reproduktorů do obytných vozů nejen na podvozku FIat Ducato.